priroda 100

NOVÉ BYDLENÍ

V SOKOLNICÍCH

priroda 100

BLÍZKO PŘÍRODĚ

A NEDALEKO MĚSTA

dostupnost 100

3 KM JIHOVÝCHODNĚ

OD BRNA - TUŘAN

rodina 100

IDEÁLNÍ BYDLENÍ PRO

RODINY S DĚTMI

RD 66 - Bungalov B152

Rodinný dům B 152 je navržen jako jednopodlažní samostatně stojící objekt s dvougaráží zastřešený valbovou střechou. K dispozici jsou dvě varianty domu.

Varianta A dispozičně spadá do kategorie 5+kk. V přízemí se nachází prostorná vstupní hala, odkud je přístupná chodba. Z chodby jsou přístupné ostatní místnosti. Jedná se o tři pokoje, technickou místnost, dvě koupelny a hlavní obytnou část s kuchyní, jídelnou a obývacím pokojem. Odtud je vstup do dalšího pokoje. Dvougaráž je provozně oddělena. Dispozice objektu je neměnná.

Varianta B dispozičně spadá do kategorie 4+kk. V přízemí se nachází prostorná vstupní hala, odkud je přístupná chodba. Z chodby jsou přístupné ostatní místnosti. Jedná se o dva pokoje, technickou místnost, dvě koupelny a hlavní obytnou část s kuchyní, jídelnou a obývacím pokojem. Odtud je vstup do dalšího pokoje. Dvougaráž je provozně oddělena. Dispozice objektu je neměnná.

 

Jedná se o rozestavěný dům.

 

Stav

PRODÁNO

Plocha pozemku650 m2
Dispozice5+KK, 4+KK
Užitná plocha151,79 m2
Zastavěná plocha215,00 m2

 

 

 

 

 

DOTAZ NA TENTO DŮM

Přílohy


Ceny jsou platné od 2. 5. 2024.

Ceny domů na klíč jsou uvedeny vč. daného pozemku, vč. DPH dle rozsahu dodávky.

V případě změny DPH se příslušně mění celková cena vč. DPH. Společnost S.O.K. real, a. s., si vyhrazuje právo na změny cen.

Vizualizace jsou pouze ilustrativní.