priroda 100

NOVÉ BYDLENÍ

V SOKOLNICÍCH

priroda 100

BLÍZKO PŘÍRODĚ

A NEDALEKO MĚSTA

dostupnost 100

3 KM JIHOVÝCHODNĚ

OD BRNA - TUŘAN

rodina 100

IDEÁLNÍ BYDLENÍ PRO

RODINY S DĚTMI

RD 69 - Bungalov B152

Cena: 14 368 000 Kč

Rodinný dům B 152 je navržen jako jednopodlažní samostatně stojící objekt s dvougaráží zastřešený valbovou střechou. K dispozici jsou dvě varianty domu.

Varianta A dispozičně spadá do kategorie 5+kk. V přízemí se nachází prostorná vstupní hala, odkud je přístupná chodba. Z chodby jsou přístupné ostatní místnosti. Jedná se o tři pokoje, technickou místnost, dvě koupelny a hlavní obytnou část s kuchyní, jídelnou a obývacím pokojem. Odtud je vstup do dalšího pokoje. Dvougaráž je provozně oddělena. Dispozice objektu je neměnná.

Varianta B dispozičně spadá do kategorie 4+kk. V přízemí se nachází prostorná vstupní hala, odkud je přístupná chodba. Z chodby jsou přístupné ostatní místnosti. Jedná se o dva pokoje, technickou místnost, dvě koupelny a hlavní obytnou část s kuchyní, jídelnou a obývacím pokojem. Odtud je vstup do dalšího pokoje. Dvougaráž je provozně oddělena. Dispozice objektu je neměnná.

 

Stav

VOLNÝ

Plocha pozemku614 m2
Dispozice5+kk, 4+kk
Užitná plocha151,79 m2
Zastavěná plocha177,87 m2

 

 

 

 

 

DOTAZ NA TENTO DŮM

Přílohy


Ceny jsou platné od 22. 11. 2022.

Ceny domů na klíč jsou uvedeny vč. daného pozemku, vč. DPH 15% dle rozsahu dodávky.

V případě změny DPH se příslušně mění celková cena vč. DPH. Společnost S.O.K. real, a. s., si vyhrazuje právo na změny cen.

Vizualizace jsou pouze ilustrativní.